Birinci devre yarışmaları 07 Mart 2015 Cumartesi günü yapılan 2002 ve sonrası yıllar doğumluolan sporculardan oluşan kulüp takımlarının katılabildikleri Küçük Erkekler ve Küçük Bayanlar Masa Tenisi Yerel Ligleri 2. Devre yarışmaları 31 Mayıs 2015 Pazar günü Aydın-Efeler Mimar Sinan Spor salonunda yapıldı.

8 kulübün 12 takımının yarıştığı Küçük Erkekler ligini Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı, 8 kulübün 11 takımının yarıştığı Küçük Bayanlar ligini ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımları 2014-2015 Sezonu ŞAMPİYONLARI oldular.

Altı kategoride (Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler ve Veteranlar kategorilerinde )  yapılmakta olan ve 24 Ocak 2015 tarihinden beri beş kategorisinin birinci ve ikinci devreleri yarışmaları sonuçlanarak sezon şampiyonları belli olan  “Masa Tenisi Yerel Liglerinde 2014-2015 sezonu 06 Haziran 2015 tarihinde yapılacak YILDIZ ERKEKLER ve YILDIZ KIZLAR LİGLERİ 2. Devre yarışmaları ile sona erecek.

Birinci ve ikinci devre yarışmaları sonucunda ERKEKLER’de ve KIZLAR’da sıralamalar şöyle oluştu;

ERKEKLER’DE

1. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı ,

2. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A) takımı,

3. Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı,

4. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı,

5. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (A) takımı,                 

6. Söke Belediye Spor Kulübü takımı

7. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (B) takımı,

8. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (B) takımı  

9. Yılmaz Spor Kulübü takımı,

10. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı

11. Zühal Eğitim Gençlik Spor Kulübü takımı,

12 ASTAŞ Spor Kulübü takımı.

KIZLAR’DA

1.ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımı,

2.Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı,

3. ASTAŞ Spor Kulübü (B) takımı,

4. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı,

5. Yılmaz Spor Kulübü takımı

6. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımı

7. Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı,

8. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A) takımı

9. Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı

10.Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (B) takımı

11. Zühal Eğitim Gençlik Spor Kulübü takımı,