“24 Kasım  Öğretmenler Günü” kutlamaları kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 6-13 yaş grubunda bulunan 42’si Kız, 74’ü Erkek olmak üzere toplam 116 çocuğumuzun ve 12 Erkek Öğretmenin katılımı ile 21 Kasım 2015 Cumartesi  günü Aydın- Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda 9 farklı kategoride masa tenisi turnuvası yapıldı.
Turnuvada Yarışmalar; Bayan öğretmenler kategorisinde katılım olmadığı için 9 farklı kategoride yapıldı. Nazilli’li, Köşk’lü, İncirliova’lı yaklaşık 25-30 minik masa tenisçilerimizin  katılmadığı turnuvada  minik masa tenisçiler çok heyecanlı maçlar çıkardılar.
6-13 yaş grubunda bulunan öğrencilerden;  2009-2008 doğumlu olanlar Kız-Erkek karışık olarak MİNİMİNİ MİNİKLER , 2007-2006 doğumlu olanlar Minik Kız/Minik Erkek, 2005-2004 doğumlular Küçük Kız / Küçük Erkek ,  2003-2002 doğumlu olanlar  Yıldız Kız/Yıldız Erkek , 2002-2005 doğumlu olupta daha önceki ferdi yarışmalarda ilk üç dereceye giren Erkek ve Kızların karışık olarak yarıştıkları ELİT SPORCULAR  kategorilerinde yarıştılar.

Kategorilerinde ilk üç dereceye giren öğrenciler ve okudukları okullar şöyle;

 MİNİMİNİ MİNİKLER (Kız+Erkek karışık 2009-2008 Doğumlular  Katılım : 4K+8E=12 kişi)
  1.  Didar Zerin               Efeler- Cumhuriyet İlkokulu
  2.  Furkan Bulut             Efeler- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
  3.  Yunus Emre Deniz     Efeler- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

MİNİK KIZLAR  (2007-2006 Doğumlular  Katılım : 19 kişi)
  1. Habibe Elif Çınar     Karpuzlu- Tekeler İlkokulu  
  2. Melda Tağa             Karpuzlu- Tekeler İlkokulu

  3. Ceren Öksüz           Efeler- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu   

MİNİK ERKEKLER  (2007-2006 Doğumlular  Katılım : 17 kişi)

1.      Murat Ali Şen     Efeler- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

2.      Hamza Çelik      Germencik-Ortaklar M. Hüseyin Öncel İlkokulu

3.      Halil Şenses       Efeler-Zübeyde Hanım İlkokulu

KÜÇÜK KIZLAR  (2005-2004 Doğumlular.  Katılım : 10 Kişi)
1. Neslihan Kavruk        Efeler- Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu
2. Sinem Aydoğdu         Efeler- Mustafa Kiriş Ortaokulu
3. Sümeyye Barutçu      Efeler-Mustafa kiriş Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEKLER   (2005-2004 Doğumlular.  Katılım : 31 Kişi)
1. Yaşar Ali Türkhan      Efeler- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
2. Selahattin Deniz       Söke Behiye hanım Ortaokulu

3. Osman Ataş              Efeler-Özel Muzaffer Ancın Ortaokulu  

YILDIZ  KIZLAR  (2003-2002 Doğumlular.  Katılım : 6 Kişi)
1. Hamdiye Sena Aydoğdu        Efeler- Dalama Ortaokulu

2. Fatma Elif Çavuş                 Efeler- Dalama Ortaokulu

3. Halenur Sönmez                  Efeler- Dalama Ortaokulu

YILDIZ  ERKEKLER   (2003-2002 Doğumlular.  Katılım : 16 Kişi)
1. Sezgin Mercan            Efeler- Hacı Celal Oto Ortaokulu   

2. Latif Kaya                   Efeler- Özel İsabet Ortaokulu

3. Muhammet Kutlu         Efeler- Dalama Ortaokulu

ELİT SPORCULAR ( 2005-2002 Doğumlular. Katılım : 3K+2E= 5 Kişi)

1.      Enes Avcı          Efeler- Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu

2.      Şeyma Kaya      Efeler- Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu

3.      Ahmet Bulut     Efeler- Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu

ÖĞRETMENLER (ERKEKLER)  Katılım : 12 Kişi)
1. Ahmet Akan        Efeler-Aydın Fen Lisesi  
2. Nuri Ünneci         Kuşadası-Endüstri Meslek Lisesi

3. Eray Demireriden  Nazilli- Sağlık Meslek Lisesi

Yarışmalar sonunda, kategorilerinde ilk üç dereceye giren öğrencilere ve öğretmenlere madalyalarını Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe verdi.