2007-2008 sezonundan beri ilimizde yapılmakta olan “Masa Tenisi Kulüpler Arası Yerel Ligleri” 2011-2012 sezonunda da Büyük Erkekler Kategorisi ile 29 Ocak 2012 Pazar günü başladı.  Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapılan BÜYÜK ERKEKLER LİGİ 1.DEVRE YARIMALARINA 8 kulübün 9 takımı katıldı. 9 takımın üçerli gruplar halinde üç grupta yapılan maçlardan sonra gruplarında üçüncü olan takımlar yedincilik-dokuzunculuk, ilk iki sıraya alan takımlar birincilik-altıncılık arası sıralama yarışmaları yaptılar. Toplam yirmiyedi  takım maçının yapıldığı yarışmalar sonucunda yaptığı yedi maçı’da alan  Rahmi Özmen-M.Akif Teke- Gökhan Egemen ‘den oluşan Ticaret Odası İlköğretim Okulu Spor Kulübü takımı ilk yarıyı namağlup olarak birinci bitirdi.

İsa Can-Alaaddin Coşkunçay-Ahmet Akan-Hasan Sert’den oluşan Aydın Belediye Spor takımı ikinci, Servet Aydın-Asil Çetinkaya-Hakan Aslan-Cem Seçkin Kızıltepe’den oluşan Söke Belediye Spor (A) takımı üçüncü olarak ilk yarı maçlarını tamamladılar.

Yarışmalar esnasında, İsabeyli Şırlan Spor Kulübü takımının 12 yaşındaki oyuncusu Berkin Taşkın ve Muzaffer Ancın Spor  Kulübü takımının 15 yaşındaki oyuncusu Fatih Uyguç yaptıkları maçlarda gösterdikleri üstün performanslarıyla fark yaratan oyuncular oldular.

Yarışmalar sonucunda genel sıralama şöyle oluştu.

  1. Ticaret Odası İlköğretim Okulu Spor Kulübü Takımı
  2. Aydın Belediye Spor Kulübü Takımı
  3. Söke Belediye Spor Kulübü (A) Takımı
  4. İsabeyli Şırlan Spor Kulübü Takımı
  5. Söke Belediye Spor Kulübü (B) Takımı
  6. DSİ Spor Kulübü Takımı
  7. Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu Spor Kulübü Takımı
  8. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü Takımı
  9. Nazilli Yıldızgücü Spor Kulübü Takımı

Masa Tenisi Büyük Erkekler Yerel Liginin ikinci devre yarışmaları 22 Nisan 2012 tarihinde yapılacak. Masa Tenisi Yerel Ligleri 11 Şubat 2012 tarihinde KIZ ve Erkek olarak Gençler ve Minikler Ligleri ile devam edecek. Gençler liglerinde 1994-2001 yılları arası doğumlu olan sporculardan, Minikler Liglerinde de 2002-2003-2004 doğumlu olan sporculardan oluşan takımlar yarışacaklar.