Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyetleri kapsamında Masa Tenisi İl Temsilciliğince MİNİKLER, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER, BÜYÜKLER ve VETERANLAR kategorilerinde  gerçekleştirilmekte olan masa tenisi yerel liglerinden YILDIZLAR KATEGORİSİ 1. DEVRE YARIŞMALARI; minikler, gençler ve büyükler kategorilerinden sonra 28 Şubat 2016 Pazar günü  Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. Yıldız Erkekler kategorisinde 8 kulübün 13 takımı, Yıldız Kızlar kategorisinde 10 kulübün 13 takımı kıran kırana yarışmalar yaptılar. YILDIZLAR KATEGORİSİNDE  2001 ve sonrası yıllar doğumlu sporcular   oynayabilmektedir.

Erkekler liginde Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A) takımı, Kızlar liginde de ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımı 1. devreyi lider bitiren takımlar oldular. 

SIRALAMALAR ŞÖYLE OLUŞTU;

ERKEKLER LİGİNİN TAKIMLARININ SIRALAMASI
1. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor (A) takımı,                                                                               

2. Yıldız Spor (A) takımı,                                                                                                            

3. Söke Belediye Spor (A) takımı,                                                                                                

4. İncirliova Belediye Spor (B) takımı,                                                                                                                                                                               5. İncirliova Belediye Spor (A) takımı,                                                                                                                                                                               6. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor (B) takımı,                                                                              

7. Zühal Eğitim Spor takımı,
8. Aydın Büyükşehir Belediye Spor takımı,
9. Nazilli Belediye Spor (A) takımı,                                                                                                                                                                     10.Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor takımı,                                                                                                                                                     11.Söke Belediye Spor (B) takımı,
12.Yıldız Spor (B) takımı,
13.Nazilli Belediye Spor (B) takımı

KIZLAR LİGİNİN TAKIMLARININ SIRALAMASI
1.ASTAŞ Spor (A) takımı,
2.Nazilli Belediye Spor (A) takımı,
3.Söke Belediye Spor takımı,
4.İncirliova Belediye Spor takımı ,
5.Yıldız Spor (A) takımı,
6.Aydın Gençlik Hizmetleri takımı,                                                                                   

7.ASTAŞ Spor (B) takımı,                                                                                                                                                                                         8.Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor takımı,                                                                    

9.Yıldız Spor (B) takımı,                                                                                                                          

10. Zühal Eğitim Spor takımı,                                                                                                                                                                                           11.Özel İdare Köy Hizmetleri Spor takımı                                                                                                                                                             12.AYBESKDER takımı,                                                                                                                                                                                                   13. Nazilli Belediye Spor (B) takımı,
Mayıs ayı sonunda yapılacak İkinci devre yarışmaları sonucunda şampiyonlar belli olacak.
Masa Tenisi Yerel Ligleri; 05 Mart 2015 Cumartesi günü 2003 ve sonraki yıllar doğumlu sporcuların yarışabileceği KÜÇÜKLER KATEGORİSİ birinci devre yarışmaları ile devam edecek.....