Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilimiz merkezindeki Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda 24 Nisan 2016 Pazar günü 7-14 yaş grubu öğrencilerimizin katılımı ile yapılan masa tenisi turnuvası rekor katılımla tam bir şenlik havasında gerçekleşti. Karacasu’dan, Kuyucaktan, Nazilli’den, Karpuzlu’dan, Germencik’den, Sultanhisar’dan, Bozdoğan’dan, Yenipazar’dan, Köşk’ten, Çine’den, İncirliova’dan, Söke’den, Didim’den  yarışmalara katılmak için gelen 89’u kız, 167’si erkek toplam 256 ilk ve orta okul öğrencisi çocuklarımız şölen havasında bir turnuva geçirdiler. Geçen yıl toplam 201 katılım ile gerçekleştirilen turnuva bu yıl 256 katılımla gerçekleşti.  Turnuvaya ilk defa gelen çocuklarımız ve bu çocuklarımızın velileri Aydın’da böyle etkinlikler olduğunu bizzat yaşayarak görmüş oldular.

2002 – 2003……….. Doğumluların   YILDIZ ERKEK / YILDIZ KIZ

2004 – 2005……….. Doğumluların    KÜÇÜK ERKEK / KÜÇÜK KIZ

2006 - 2007 ………. Doğumluların    MİNİK ERKEK / MİNİK KIZ

2008 – 2009 ………..Doğumluların    MİMİMİNİ MİNİK ERKEK / MİNİMİNİ MİNİK KIZ

2002-2005 …………..doğumlu Kız/Erkek Karışık Elit Sporcular olmak üzere toplam 9 farklı kategoride yapılan yarışmalar sonunda kategorilerinde yarışan sporcu sayıları ve ilk dört dereceye giren sporcular ve okulları şöyle;

MİNİMİNİ MİNİK KIZLAR (Katılım :11 Öğrenci) 2008-2009 Doğumlular

1. Zehra Özyurtlu           (Efeler)

2. Zelfa Aykut                (Efeler)

3. Saniye Yelken            (Efeler)

4. Pelin Güden               (Koçarlı-Karacaören)

MİNİK KIZLAR (Katılım : 43 Öğrenci) 2006-2007 Doğumlular

1. Melda Toga                 (Karpuzlu )

 2. Habibe Elif Çınar        (Karpuzlu)

3. Hazal Özçelik              (Efeler)

4. Habibe Ülkü                (Karpuzlu)

 KÜÇÜK KIZLAR (Katılım : 23 Öğrenci) 2004-2005 Doğumlular

1. Sinem Aydoğdu            (Efeler)

2. Hafize Küçük               (Yenipazar)   

3. Nehir Yeniçerioğlu       (İncirliova-TED)

4. Jülide Mine Çolakoğlu  (İncirliova-TED)      

YILDIZ KIZLAR (Katılım : 9 Öğrenci) 2002-2003 Doğumlular

1. Fatma Elif Çavuş              (Efeler-Dalama)

2. Hamdiye Sena Aydoğdu (Efeler-Dalama) 

3. İrem Aktaş                        (Efeler)

4. Meral Azboy                      (Koçarlı-Yeniköy)   

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 MİNİMİNİ MİNİK ERKEKLER (Katılım :17 Öğrenci) 2008-2009 Doğumlular

1. Yunus Emre Deniz              (Efeler)

2. Semih Bekik                        (Köşk)

3. Mehmet Akif İrikara            (Efeler)  

4. Erdem Kartal                      (Efeler)

MİNİK ERKEKLER (Katılım : 55 Öğrenci) 2006-2007 Doğumlular

1. Murat Ali Şen                        (Efeler)

2. Arda Şen                               (Efeler)

3. Metehan Enes Biricik         (Efeler)

4. Ilgaz Ildır                               (Efeler)

KÜÇÜK ERKEKLER (Katılım : 62 Öğrenci) 2004-2005 Doğumlular

1. Yaşar Ali Türkhan                (Efeler)

2. Deniz Yıldız                            (İncirliova-TED)

3. Doğukan Kiremitçi                (Söke)

4. Göktuğ Mete Göktuğ             (İncirliova-TED)

YILDIZ ERKEKLER (Katılım : 31 Öğrenci) 2002-2003 Doğumlular

1. Selahattin Deniz                 (Söke)      

2. Ünver Çelik                          (İncirliova)

3. Yunus Emre Çoban           (İncirliova)

4. Latif Kaya                             (Efeler)

Elit Sporcular (Katılım : 5 Öğrenci) 2002-2005 Doğumlular

1. Şeyma Kaya              (Efeler)

2. Enes Avcı                 (Efeler)

3. Ahmet Bulut             (Efeler)

4. İlayda Toğa               (Efeler)

Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk dört dereceye  giren öğrencilere madalyaları antrenörler ve öğretmenler verdiler.