25 Şubat 2012 Cumartesi günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor salonunda 1999 ve sonrası yıllar doğumlu olan sporculardan oluşan kulüp takımlarının katılımları ile Küçük Erkekler ve Küçük Bayanlar Masa Tenisi Yerel Ligleri 1. Devre yarışmaları yapıldı.

Küçükler Kategorisine katılan takım sayısında tabiri caiz ise  tam bir patlama yaşandı. Geçen yıl Küçük Kızlar Kategorisine 4 kulübün 6 takımı katılmışken bu yıl 11 Kulübün 18 takımı katıldı. Küçük Erkekler kategorisinde de  geçen yıl 7 kulübün 11 takımı katılmışken bu yıl 13 kulübün 20 takımı katıldı.

 Küçük Erkekler liginde birinci devreyi Muzaffer Ancın  Spor Kulübü (A) takımı, Küçük Bayanlar liginde de birinci devreyi Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı lider bitirdiler.

 Küçük Erkekler Ligine; İsabeyli Şırlan Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, Gençlik Spor, Didim Belediye Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Nazilli Belediye Spor, Yılmaz Spor, Çeştepe Belediye Spor, AYGENÇ Spor, Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor,  Osmanbükü Spor, Söke Belediye Spor, Işıklı Demirspor, Köşk Belediye Spor kulüplerimizin 20 takımı ;

Küçük Bayanlar Ligine; Bozdoğan Belediye Spor, Yedieylül Spor, Osmanbükü Spor, Didim belediye Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, Nazilli Belediye Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Söke Belediye Spor, Çeştepe Belediye Spor, Gençlik Spor  ve Işıklı Demirspor Kulüplerimizin 18 takımı katıldı.

 1. Devre yarışmaları sonucunda ERKEKLER’de ve BAYANLAR’da sıralamalar şöyle oluştu;

       ERKEKLER’DE

1.    Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı

2.    İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (A) takımı

3.    İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (B) takımı

4.        Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı

5.        Dalama Belediye Spor Kulübü takımı

6.        Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı

7.        Aydın Gençlik Spor Kulübü (A) takımı

8.        Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı

9.        Didim Belediye Spor Kulübü takımı

10.     Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü takımı

11.     Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

12.     Aydın Gençlik Spor Kulübü (B) takımı

13.     Nazilli Belediye Spor Kulübü (A) takımı

14.     Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı

15.     Yılmaz Spor Kulübü takımı

16.   Söke Belediye Spor Kulübü (B)

17.   Çeştepe Belediye Spor Kulübü (A) takımı

18.   Çeştepe Belediye Spor Kulübü (B) takımı

19.   AYGENÇ Spor

20.   20. Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor takımı

 BAYANLAR’DA

  1. Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı
  2. Osmanbükü Spor Kulübü  takımı
  3. Didim Belediye Spor Kulübü takımı
  4. Dalama Belediye Spor Kulübü (A) takımı
  5. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı
  6. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı
  7. Nazilli Belediye Spor Kulübü (A) takımı
  8. Işıklı Demirspor Kulübü (A) takımı
  9. Işıklı Demirspor Kulübü (B) takımı
  10. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı
  11.  Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı
  12. Söke Belediye Spor Kulübü takımı
  13. Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı
  14. Çeştepe Belediye Spor Kulübü (B)
  15. Dalama Belediye Spor Kulübü (B) takımı
  16. Aydın Gençlik Spor Kulübü (B) takımı
  17. Aydın Gençlik Spor Kulübü (A) takımı
  18. Çeştepe Belediye Spor Kulübü (B)

Küçük Erkekler ve Küçük Bayanlar liglerinin ikinci devre yarışmaları 26 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olup, 2011-2012 Yılı Masa Tenisi Sezonunun Şampiyonları belli olacak…..