Masa Tenisi Yerel Liglerinden 2007-2008-2009-2010 doğumlu sporcuların yarışabildiği Kulüplerarası Minik Erkekler ve Minik Kızlar Kategorilerindeki Liglerin ikinci devre yarışmaları 08.04.2017 Cumartesi günü Aydın-Efeler Mimar Sinan Spor salonunda yapıldı.

2016-2017 Sezonunun Minikler kategorisi ŞAMPİYONLARI; Erkeklerde, Söke Belediye Spor takımı, Kızlarda Yıldız Spor (A) takımı oldu.

Yıllardır Minikler kategorisinde yarışmalarda takım çıkaramayan Söke Belediye Spor Kulübü, Antrenör Servet Aydın’ın Söke Halk Eğitim ile ortaklaşa kısa süre önce başlatmış oldukları kurslarda masa tenisine başlayan miniklerden oluşan erkek takımı ile ilk kez katıldığı minikler liginde namağlup olarak şampiyonluğu alma başarısını gösterdi.

Minikler ikinci devre yarışmalarına birinci devre yarışmaları sonucunda 3. olan Karpuzlu Belediye Spor Kulübü takımı ile 6. olan Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü (B) takımları ikinci devre yarışmalarına katılmadıkları için maçlarını hükmen kaybetmiş oldular.

İki devre sonucunda kategorilerinde ilk üç dereceye giren takımlara kupa, sporcularına madalyaları İl Temsilcisince verildi.

MİNİK ERKEKLERDE ve MİNİK KIZLARDA 18 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan birinci devre ve 08.04.2017 Cumartesi günü yapılan ikinci devre yarışmaları sonunda sıralamalar şöyle oluştu;

ERKEKLERDE;                                                                

1. Söke Belediye Spor takımı

2. Yıldız Spor takımı,       

3. Nazilli Belediye Spor takımı,

4. Gençlik Hizmetleri Spor takımı,                   

KIZLARDA;

1. Yıldız Spor (A)takımı,

2. Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü (A) takımı,

3. Nazilli Belediye Spor takımı

4. Yıldız Spor (B) takımı

5. Karpuzlu Belediye Spor takımı,

6. Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü (B) takımı,

Masa Tenisi Yerel Ligleri 15 Nisan 2017 Cumartesi günü GENÇ KIZLAR ve GENÇ ERKEKLER Ligleri ile devam edecek.