YILDIZLAR KATEGORİSİNDE İLK YARIYI;
KIZLARDA; OSMANBÜKÜ  SPOR,
ERKEKLERDE; SÖKE BELEDİYE SPOR KULÜPLERİNİN TAKIMLARI LİDER BİTİRDİLER..!
11 Mart 2012 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor salonunda 1997 ve sonrası yıllar doğumlu olan sporculardan oluşan kulüp takımlarının katılımları ile Yıldız Erkekler ve Yıldız Bayanlar Masa Tenisi Yerel Ligleri 1. Devre yarışmaları yapıldı.
Yıldız Erkekler Ligine; İsabeyli Şırlan Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, DSİ Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Nazilli Belediye Spor, Yılmaz Spor, Çeştepe Belediye Spor, Osmanbükü Spor, Söke Belediye Spor, Köşk Belediye Spor kulüplerimizin takımları,
 Yıldız Bayanlar Ligine; Bozdoğan Belediye Spor, Osmanbükü Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, Nazilli Belediye Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Söke Belediye Spor ve  Çeştepe Belediye Spor  Kulüplerimizin takımları katıldılar.
Yıldız  Bayanlar Kategorisine 9 kulübün 13 takımı, Yıldız Erkekler kategorisine de 11 kulübün 17 takımı  katıldı.
Yıldız Erkekler liginde birinci devreyi; Selim ÖRÜ, Cem Seçkin Kızıltepe ve Hüseyin ÖZKESİCİ’den oluşan Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı, Yıldız  Bayanlar liginde de birinci devreyi; Gizem ÇELİKKANAT, Ezgi TANRIKULU ve Hicran AY’dan oluşan Osmanbükü Spor Kulübü takımı lider bitirdiler.
 1. Devre yarışmaları sonucunda ERKEKLER’de ve BAYANLAR’da sıralamalar şöyle oluştu;
      ERKEKLER’DE
1.   Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı
2.   İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (A) takımı
3.   Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı
4.   Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımı
5.   Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı
6.   Dalama Belediye Spor Kulübü (A) takımı
7.   Söke Belediye Spor Kulübü (B) takımı
8.   İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (B) takımı
9.   Osmanbükü Spor Kulübü takımı
10. DSİ Spor Kulübü takımı
11. Yılmaz Spor Kulübü takımı
12. Dalama Belediye Spor Kulübü (B) takımı
13. Nazilli Belediye Spor Kulübü  takımı
14. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı
15. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (B) takımı
16. Çeştepe Belediye Spor Kulübü (A) takımı
17. Çeştepe Belediye Spor Kulübü (B) takımı
BAYANLAR’DA
 1.  Osmanbükü Spor Kulübü  takımı
 2.  Nazilli Belediye Spor Kulübü (A) takımı
 3.  Söke Belediye Spor Kulübü takımı
 4.  Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı
 5.  Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı
 6.  Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı
 7.  Dalama Belediye Spor Kulübü (B) takımı
 8.  Çeştepe Belediye Spor Kulübü (A) takımı
 9.  Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı
 10. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (B) takımı
 11. Dalama Belediye Spor Kulübü (A) takımı
 12. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı
 13. Çeştepe Belediye Spor Kulübü (B)
Yıldız  Erkekler ve Yıldız Bayanlar liglerinin ikinci devre yarışmaları 13 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olup, 2011-2012 Yılı Masa Tenisi Sezonunun Şampiyonları belli olacak…..