MASA TENİSİ  GENÇLER KATEGORİSİNDE;

ERKEKLERDE - SÖKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN (A) TAKIMI,

BAYANLARDA – OSMANBÜKÜ SPOR KULÜBÜNÜN TAKIMI ŞAMPİYON OLDULAR !

 Birinci devre yarışmaları 11 Şubat 2012 tarihinde yapılan MASA TENİSİ YEREL LİGLERİNDEN GENÇLER KATEGORİSİ;  BAYAN  ve ERKEK LİGLERİNİN ikinci devre yarışmaları 08 Nisan 2012 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. İkinci devre yarışmaları sonucunda;  Bayanlarda, Osmanbükü Spor Genç Bayan takımı,  Erkeklerde Söke Belediye Spor Genç Erkek  (A) Takımları Şampiyon oldular. 1994 ve sonrası yıllar doğumlu  masa tenisçilerin yarışmalarında özellikle ilk üç sırayı paylaşan takımlar arasında oynanan maçlar zaman zaman nefesleri kesercesine heyecanlı anlar yaşanmasına vesile oldu.

Erkekler kategorisinde 10 kulübün 12 takımının, Bayanlar kategorisinde 6 kulübün 7 takımının yarıştığı yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye giren kulüplerin takımlarına kupa ve sporcularına da madalya verildi.  Genç Bayanlarda dereceye girenlerin madalyalarını ve kupasını Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünde Şube Müdürü Cemal Kahraman , Genç Erkeklerde dereceye girenlerin madalyalarını ve kupasını Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe verdi. Genç Masa tenisçilerin yetişmelerine emek veren masa tenisi antenörleri; Servet Aydın, Alaaddin Coşkunçay, Resul Yıldırım, İsmail Kalfa, Eray Demireriden, Hayrettin Barbaros, Çetin Çavuş, Zübeyde Demirkan, Bahar Özkan, Taner Kuşpaz, Ramazan Erkan Şahin ve Salih Kızıltepe’ ye verdikleri emeklerinden dolayı veliler ve Aydın Masa Tenisi İl Temsilciliği olarak teşekkürü bir borç biliyoruz.

1. ve 2. devre yarışmaları sonucunda Genç Erkeklerde ve Genç Bayanlarda  genel sıralamalar şöyle oluştu;

Genç Erkekler Ligi

  1. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı, (Mustafa Karatay, Asil Çetinkaya, Bertu Dura Vardar)
  2. Söke Belediye Spor Kulübü (B) Takımı, (Selim Örü, Cem Seçkin Kızıltepe, Hüseyin Özkesici, Bilal Karatay)
  3. İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (A) takımı, (Mert Töz, Tolunay Atılgan,Koray Aşan, Ali Türel)
  4. İsabeyli Şırlan Spor Kulübü (B) takımı,
  5. Osmanbükü Spor Kulübü takımı,
  6. Aydın Gençlik Spor Kulübü takımı,
  7. Nazilli Yıldızgücü Spor Kulübü takımı,
  8. Dalama Belediye Spor Kulübü takımı,
  9. Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımı,
  10. Germencik Belediye Spor Kulübü takımı,
  11. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımı,
  12. Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor Kulübü takımı

 Genç Bayanlar Ligi

    1. Osmanbükü Spor Kulübü takımı,(Dilruba Şahin, Serap Temurayak, Sezer Ay, Cansu Ütük)

     2. Işıklı Demirspor Kulübü takımı, ( Nuray Yamak-Buse Göçmen, Gülben Yamak, Damla Yılmaz)

     3. Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı (Azime Kavas, Pelin Tekin, Mebrule Çakır, Senem Kalfa, Zeynep Kentan)

     4. Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımı

      5. Dalama Belediye Spor Kulübü takımı,

      6.Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı,

      7. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (B) takımı,

 Masa Tenisi Yerel Ligleri, 22 Nisan 2012 Pazar günü BÜYÜKLER LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI ile devam edecek.