Masa Tenisi Yerel Liglerinde  MİNİKLER, GENÇLER ve BÜYÜKLER LİGLERİNDEN sonra VETERAN ERKEKLER 2. DEVRE YARIŞMALARI 05 MAYIS 2012 Cumartesi günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. Ligte 5 kulübün 6 takımı yarıştı.

 Veteran Erkekler Ligini  Söke Belediye Spor Kulübü takımı ŞAMPİYON olarak bitirdi. Birinci devre yarışmaları 18  Mart 2012 tarihinde yapılan Veteran Erkekler Liginin 2. Devre yarışmaları 05 Mayıs 2012 Cumartesi günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. Birinci devreyi lider bitiren Aydın Belediye Spor takımı ile ikinci bitiren Söke Belediye Spor takımları arasında oynanan maçta nefesler tutuldu. Beş ferdi maçtan oluşan takım maçının beşinci maçı; Aydın Belediye Spor oyuncusu Akın Akpınar ile Söke Belediye Spor oyuncusu Servet Aydın arasında oynandı. İlk Seti Servet Aydın, İkinci seti Akın Akpınar, Üçüncü Seti Akın Akpınar, dördüncü seti Servet Aydın ve son seti de çok çekişmeli bir oyun sonucunda Söke Belediye Spor oyuncusu Servet Aydın alınca Söke Belediye Spor maçı 3-2 aldı. Söke Belediye Spor takımı birince devre yenildiği Aydın Belediye Spor takımından hem rövanşı almış oldu hem de Şampiyon oldu.

 1. ve 2. devre yarışmaları sonucunda Veteran Erkeklerde genel sıralamalar şöyle oluştu;

  1. Söke Belediye Spor Kulübü takımı, (Servet Aydın, Salih Kızıltepe, Mustafa Aydın, Cenk Vardar)
  2. Aydın Belediye Spor Kulübü takımı (İsa Can, Akın Akpınar, Ahmet Akan, Dursun Küçükgüldal)
  3. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü takımı ( Ramazan Erkan Şahin, Mustafa Metin, Hıdır Karaca, Hasan Çağlı)
  4. DSİ Spor Kulübü (A) takımı,
  5. Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor Kulübü takımı,
  6. DSİ Spor Kulübü (B) takımı,

Yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye giren kulüplerin takımlarına kupa ve sporcularına da madalya verildi.  Dereceye girenlerin madalyalarını ve kupalarını  Masa Tenisi Ulusal Hakemi ve yarışmalar Başhakemi Sabri Köksal verdi.

Kuşadası Masa Tenisi İlçe Temsilciliği görevini de yürüten Masa Tenisi Antrenörü Ramazan Erkan Şahin, Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü Antrenörü ve Sporcusu olarak Masa Tenisi Branşında Kuşadası’na ilk kupayı götürmenin mutluluğunu yaşadı.

Masa Tenisi Yerel Ligleri, 13 Mayıs 2012 Pazar günü YILDIZ ERKEKLER ve YILDIZ BAYANLAR  LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI ile devam edecek.