Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin 2008 Yılı faaliyetleri; 21 Aralık 2008 Pazar günü Aydın Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapılan Gençler (Bayan / Erkek) Kulüpler arası Takım yarışmaları ve Gençler Ferdi İl Birinciliği yarışmaları ile sona erdi. Takımı olduğu halde, sporcularının dershanelere devam etmeleri nedeniyle; Aydın Belediye Spor Kulübü, DSİ Spor Kulübü ve Yılmaz Spor Kulübü takımlarının katılamadığı Yarışmalara; Bayanlarda; Osmanbükü Spor Kulübü, Didim Belediye Spor Kulübü, Germencik 100.Yıl Spor Kulübü ve Germencik Çok Programlı Lise Spor Kulübü Masa Tenisi Takımları, Erkeklerde; Aydın TED Koleji Spor Kulübü, Gemencik Çok Programlı Lise Spor Kulübü, Nazilli Yıldızgücü Spor Kulübü, Didim Belediye Spor Kulübü, Osmanbükü Spor Kulübü ve Söke Belediye Spor Kulübü takımları katılmıştır.

Yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye;

Bayanlarda;
1.Osmanbükü Spor,
2.Didim Belediye Spor,
3.Germencik Çok Programlı Lise Spor takımları,

Erkeklerde;
1.Söke Belediye Spor,
2.Aydın TED Koleji Spor (A),
3.Nazilli Yıldızgücü Spor takımları girmişlerdir.

İlk üç dereceye giren takımlar; Masa Tenisi Federasyonunca, 17-18 Ocak 2009 tarihlerinde Burdur’da yapılacak olan Afyon, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak, Aksaray, Konya, Karaman ve Kütahya illerindeki takımların katılacağı TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (B) GRUBU GENÇLER MASA TENİSİ YARIŞMALARINDA İlimizi temsil etme hakkı kazanmışlardır. Ferdi yarışmalara, Erkeklerde 24, Bayanlarda 14 sporcu katılmıştır.

Yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye;
Bayanlarda
1. Buse Yorgancı Aydın Merkez Işıklı İÖO
2. Buse Göçmen Aydın Merkez Işıklı İÖO
3. Serpil Özçineli Aydın Merkez Işıklı İÖO

Erkeklerde
1. Ömer Ekrem Er ( Aydın TED Koleji)
2. Ahmet Koray Aşan ( Nazilli Özel Aydınlık İÖO)
3. Cem Seçkin Kızıltepe ( Aydın TED Koleji Spor Kulübü) girmişlerdir.

Yarışmalar sonucunda dereceye giren takımlara kupalarını ve madalyalarını, Ferdi yarışmalarda dereceye giren sporculara madalyalarını; yarışmalara katılan tüm kulüplerin idarecilerine, antrenörlerine, sporcularına teşekkür ederek başarılarının devamı dilekleriyle Aydın Masa Tenisi il Temsilcisi Salih Kızıltepe vermiştir.