KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE İLK YARIYI; BAYANLARDA ; ASTAŞ SPOR, ERKEKLERDE; MUZAFFER ANCIN SPOR KULÜPLERİNİN TAKIMLARI LİDER BİTİRDİLER..! 03 Mart 2013 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor salonunda 2000 ve sonrası yıllar doğumlu olan sporculardan oluşan kulüp takımlarının katılımları ile Küçük Erkekler ve Küçük Bayanlar Masa Tenisi Yerel Ligleri 1. Devre yarışmaları yapıldı. 12 kulübün 18 takımının yarıştığı Küçük Erkekler liginde birinci devreyi Muzaffer Ancın Spor Kulübü  takımı, 12 kulübün 19 takımının yarıştığı Küçük Bayanlar liginde de birinci devreyi ASTAŞ Spor Kulübü takımları lider bitirdiler. 2003-2004-2005 doğumlu çocuklarımızın masa tenisi oynamak için spor salonlarını doldurmaları Aydın'da 9-10 yıl sonra masa tenisinin daha geniş kitlelerce oynanacağının bir göstergesidir.

Küçük Erkekler Ligine; Zühal Eğitim Gençlik Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, Gençlik Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Nazilli Belediye Spor,  AYGENÇ Spor, Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor, Osmanbükü Spor, Söke Belediye Spor, Köşk Belediye Spor, 7 Eylül Gençlik Spor  kulüplerimizin takımları ;

Küçük Bayanlar Ligine; Bozdoğan Belediye Spor, Yedieylül Spor, Osmanbükü Spor, Didim Belediye Spor, Dalama Belediye Spor, Muzaffer Ancın Spor, Nazilli Belediye Spor, Kuşadası Amatör Gençlik Spor, Söke Belediye Spor, ASTAŞ Spor, Gençlik Spor ve Işıklı Demirspor Kulüplerimizin takımları katıldılar.

Birinci Devre yarışmaları sonucunda ERKEKLER’de ve BAYANLAR’da sıralamalar şöyle oluştu;

ERKEKLER’DE

1. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı

2. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı

3. Zühal Eğitim Gençlik Spor Kulübü takımı

4. Dalama Belediye Spor Kulübü takımı

5. AYGENÇ Spor Kulübü (A) takımı

6. Yenipazar Gençler Birliği Spor Kulübü takımı

7. Aydın Gençlik Spor Kulübü (B) takımı

8. Söke Belediye Spor Kulübü (B) takımı

9. Nazilli Belediye Spor Kulübü takımı

10.Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (A) takımı

11.Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü (A) takımı

12.Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü (B) takımı

13.Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı

14 Aydın Gençlik Spor Kulübü (A) takımı

15 AYGENÇ Spor Kulübü (B) takımı

16 Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (B) takımı

17.Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü takımı

18. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

BAYANLAR’DA

1.ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımı

2.Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı

3.Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı

4.Didim Belediye Spor Kulübü takımı

5.Nazilli Belediye Spor Kulübü (A) takımı

6.Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı

7.Işıklı Demirspor Kulübü (A) takımı

8.ASTAŞ Spor Kulübü (B) takımı

9.Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (B) takımı

10. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı

11.Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü (B) takımı

12. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımı

13.Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü (A) takımı

14. Işıklı Demirspor Kulübü (B) takımı

15. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı

16.Dalama Belediye Spor Kulübü takımı

17.Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı

18.Söke Belediye Spor Kulübü takımı

19.Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

Küçük Erkekler ve Küçük Bayanlar liglerinin ikinci devre yarışmaları 26 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olup, 2012-2013 Masa Tenisi Sezonunun Şampiyonları belli olacak…..