Söke Rotary Kulübünce geleneksel hale getirilen “Merhum Selim Tanman Anısına Söke Rotary Kulübü Masa Tenisi Turnuvası”nın 3.’sü  31 Mart 2013 Pazar günü Söke’de Söke Spor Salonunda her yaş grubundakilerin (Bayanlar’da 4 Erkeklerde 6 kategoride) katılımları ile 10 farklı kategoride yapıldı. Turnuvaya yarışmacı olarak 80 Bayan, 97 Erkek olmak üzere toplam 177 yarışmacı katıldı. Nazilli’den, Köşk’den, Didim’den, İncirliova’dan, Germencik’ten, Aydın-Merkezden masa tenisine ilgisi olan küçük büyük herkes sabah saat 09:00’dan itibaren Söke Spor salonuna akın ettiler. Yarışmalar saat 19:30'da sona erdi. Turnuvaya katılan yarışmacıların yaşça en küçükleri (2006 doğumlu)Didim Mahir Özgürdamar İlkokulundan Ali Kışgın, Efe Şahan, Huriye Eylül Kandemir , Şemsinur Özek ve Ecem Taşkıran olurken yaşça en büyük olanı (1953 doğumlu) Ramazan Erkan Şahin oldu.  Turnuva başlangıcında Söke Rotary Kulübü üyesi ve Tanmanlar Ziraat İşletmesi yöneticisi Sami Nalıncı yaptığı kısa konuşmada Merhum Selim Tanman’ın sağlığında toplumun geleceği olan çocuklarımızın eğitimine ve sosyalleşmesine vermiş olduğu destekleri onun anısına devam ettirmek amacıyla bu turnuvanın yapılmasına destek olduklarını ifade ederek tüm katılımcılara ve organizasyonda önemli katkıları olan Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe ve Söke Masa Tenisi İlçe Temsilcisi ve aynı zamanda Masa Tenisi Antrenörü Servet Aydın’a teşekkür ederek tüm katılımcılara yarışmalarda başarılar diledi. Söke Rotary Kulübü Başkanı Nilgün Bütün’de yaptığı konuşmasında;  Rotary’nin amacının hizmet idealinin teşvik edilmesi ve geliştirilmesi, tanışıklığın bir hizmet fırsatı olarak geliştirilmesi ve değerlendirilmesi, İs ve meslek hayatında yüksek ahlak standartlarının teşviki, bütün yararlı mesleklerin değerinin tanınması ve takdir edilmesi ve her Rotaryen’in kendi işini ve mesleğini, topluma bir hizmet fırsatı sayarak yüceltmesi, her Rotaryen’in “Hizmet ideali”ni kişisel hayatında, iş ve meslek hayatında ve toplum hayatında uygulaması, Hizmet İdealinde birleşmiş iş ve meslek adamları arasında Dünya çapında dostluk ilişkileri kurmak suretiyle Uluslararası anlayışın, iyi niyet ve barışın geliştirilmesi, olarak tanımlandığını ifade ederek turnuvanın gerçekleşmesine katkısı olan herkesi teşekkür ederek yarışmacılara başarılar diledi. Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe’de Söke Rotary Kulübü’ne ve Tanman Ailesine masa tenisine vermiş oldukları destekden dolayı Aydın masa tenisi camiası adına teşekkür etti. Yarışmalar sonucunda ilk dört dereceye giren sporcuların madalyalarını ve hediyelerini masa tenisi il temsilcisi Salih Kızıltepe verdi.

Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk dörde girerek ödül alanlar ;

MİNİK BAYANLAR (2005-2003 Doğumlular / Katılan- 15 Kişi)

1. Gizem YAVUZ               İncirliova - Sınırteke İlkokulu

2. Beyza KIRATLI              Köşk       - Adnan Menderes İlkokulu

3. Beyza Sude DÖNMEZ   Nazilli      -Çapahasan İlkokulu

4. Hüsnehan TIMAR           Köşk       -Adnan Menderes İlkokulu

YILDIZ BAYANLAR (2002-1999 Doğumlular / Katılan- 39 Kişi)

1. Ceyda BEZEK                        Kuşadası 7 Eylül Orta Okulu

2. Serra Sudenur BABAOĞLU  Aydın-Merkez Gazipaşa Ortaokulu

3. İrem UÇKUNER                     Kuşadası 7 Eylül Orta Okulu

4. Büşra Elif DÖNMEZ               Nazilli      -Çapahasan İlkokulu  

GENÇ BAYANLAR (1998-1983 Doğumlular / Katılan- 19 Kişi)

1. Zühal ERTÜRK             Germencik Anadolu Lisesi

2. Buse Yorgancı              Germencik Anadolu Lisesi

3. Elif BOSTAN                 ADÜ Eğitim  Fak.

4. Fatma KESİCİ               Söke Otelcilik Turizm Lisesi

BÜYÜK  BAYANLAR (1982 ve öncesi Doğumlular / Katılan- 7 Kişi)

1.Sevil KARAKAYA         Nazilli

2.Fadime AYDEMİR         Aydın-Merkez

3.Nehir VATANSEVER     Didim

4.İlkay BABAOĞLU          Aydın-Merkez

MİNİK ERKEKLER (2005-2003 Doğumlular / Katılan- 22 Kişi)

1.Ömer Berkay BOZKURT   Aydın-Merkez   Dr. Fevzi Mürüvet Uğuroğlu İ.O

2.Emre ÇAKALOĞLU           İncirliova - Sınırteke İlkokulu

3.Yunus Emre ÇOBAN         İncirliova - Sınırteke İlkokulu

4.Serhat NAMLI                    İncirliova - Sınırteke İlkokulu

KÜÇÜK ERKEKLER (2002-2000 Doğumlular / Katılan- 25 Kişi)

1.Bilal KARATAY     Söke Özel Güven Koleji

2.Koray YAĞBASTI  Söke Felekşan Fırat Ortaokulu

3.Doğukan IŞIK        Aydın-Merkez Dalama Ortaokulu

4.Bahadır BARLIK    Nazilli      -Çapahasan İlkokulu  

YIDIZ ERKEKLER (1999-1998 Doğumlular / Katılan- 8 Kişi)

1.Hüseyin ÖZKESİCİ                 Germencik Ortaklar Öğretmen Lisesi

2.Özcan KAYABAŞ                    Köşk       Adnan Menderes Ortaokulu

3.Muhammet Emin AYGÜN       Aydın-Merkez Efeler Ortaokulu

4.Burak DEVECİ                         Aydın-Merkez Dalama Ortaokulu

GENÇ ERKEKLER (1999-1998 Doğumlular / Katılan- 18 Kişi)

1.Asil ÇETİNKAYA                                Söke –Söke Lisesi

2.Onurcan  ÖMERÜLFARUKOĞLU      Söke-  Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3.Muhammet  Ali ESEN                         ADÜ Eğitim Fak.                                  

4.Ahmet İNCE                                        Söke-  Cumhuriyet Anadolu Lisesi

BÜYÜK ERKEKLER (1990-1966 Doğumlular / Katılan- 14 Kişi)

1.Mustafa KARATAY         Söke Anadolu Öğretmen Lisesi   

2.Hakan ASLAN                 Kuşadası

3.Hüseyin AKDENİZ           Köşk  

4.Gökhan EGEMEN            Aydın-Merkez

VETERAN ERKEKLER (1965 ve öncesi Doğumlular / Katılan- 10 Kişi)

1.Ramazan Erkan ŞAHİN   Kuşadası

2.Cenk VERDAR                      Söke

3.Süleyman AYDEMİR             Aydın-Merkez

4.Hüseyin PİRLİBEYLİOĞLU  Aydın-Merkez