İlimizde İl Birincisi olup, 9-11 Mart 2013 tarihlerinde Isparta’da grup yarışmalarına giden ve orada da 2. olarak 25-27 Nisan 2013 tarihlerinde Hatay-İskenderun’da yapılacak olan MEB Masa Tenisi YILDIZ ERKEKLER Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde eden Özel Muzaffer Ancın Ortaokulu Yıldız Erkek takımından sonra KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDEKİ iki okul takımımız daha 09-11 Nisan 2013 tarihlerinde Burdur’da yapılan Küçükler Grup yarışmalarında Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde ettiler.

              19 Mart 2013 tarihlerinde ilimizde yapılan “MEB KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ” yarışmalarında tüm rakiplerini yenerek nağmalup olarak İL BİRİNCİSİ olan Özel Muzaffer Ancın Ortaokulu Küçük Erkek ve Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu Kız takımlarımız  Türkiye Şampiyonasına katılabilmek için 09-11 Nisan 2013 tarihlerinde Burdur’da yapılan grup yarışmalarında  hem kızlarda hem erkeklerde üçüncü olarak 27-29 Mayıs 2013 tarihlerinde Malatya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında yarışacak 24 takım arasına girerek Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

              Başta sporcular olmak üzere, antrenörlerini, okul idarecilerini ve  bu başarılarında katkısı olan herkesi kutluyor, takımlarımıza Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz