Birinci devre yarışmaları 17 Mart 2013 tarihinde yapılan, Masa Tenisi Yerel Liglerinden YILDIZ BAYANLAR ve YILDIZ ERKEKLER LİGLERİNİN 2. DEVRE YARIŞMALARI 05 MAYIS 2013 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. Yıldız Bayanlar Ligini Işıklı Demirspor  Kulübü (A) , Yıldız Erkekler Ligini Muzaffer Ancın Spor Kulübü  takımları ŞAMPİYON olarak bitirdiler.

Erkekler kategorisinde 12 kulübün 15 takımının, Bayanlar kategorisinde 9 kulübün 11 takımının yarıştığı yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye giren kulüplerin takımlarına kupa ve sporcularına da madalya verildi. Dereceye girenlerin madalyalarını ve kupalarını Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe verdi.

1.     ve  2. devre yarışmaları sonucunda Yıldız Erkeklerde ve Yıldız Bayanlarda genel sıralamalar şöyle oluştu;

Yıldız Erkekler Ligi

1. Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımı (Yahya Sıddık Kalkan-Mehmet Latif Gör-Vahit Koyuncu-Selman Batur Melekoğlu)

 2. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı (Cem Seçkin Kızıltepe-Hüseyin Özkesici-Bilal Karatay-Selahattin Berkay Deniz)

3. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımı (Özcan Kayabaş-Oğuzhan Güleç-Ömer Suludağ)

4. Dalama Belediye Spor Kulübü takımı,

5. AYGENÇ Spor Kulübü takımı,

6. Söke Belediye Spor Kulübü (B) takımı,

7. Gençlik Spor Kulübü takımı,

8. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (A) takımı,

9. Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı,

10. ADA Doğan Spor Kulübü takımı,

11. Kuşadası Amatör Gençlik Spor Kulübü (B) takımı,

12. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı,

13. Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor Kulübü takımı,

14. Zühal Eğitim Gençlik Spor Kulübü takımı,

15. Nazilli Belediye Spor Kulübü takımı

Yıldız Bayanlar Ligi

1.  Işıklı Demirspor Kulübü (A) takımı (Buse Yorgancı-Nuray Yamak-Sibel Özçineli)

2.  ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımı ( Azime Kavas-Pelin Tekin-Mebrule Çakır- Dilara Güler)

3.  Kuşadası Amatör gençlik Spor Kulübü (A) takımı (Ceyda Bezek-Müge Nazlı-İrem Aktaş-İrem Uçkuner)

4.  Bozdoğan belediye Spor Kulübü takımı

5.  Nazilli Belediye Spor Kulübü takımı

6.  Dalama Belediye Spor Kulübü takımı,

7.  Muzaffer Ancın Spor kulübü takımı,

8.  ASTAŞ Spor Kulübü (B) takımı,

9.  Osmanbükü Spor Kulübü takımı,

10.Kuşadası Amatör gençlik Spor Kulübü (B) takımı,

11. Işıklı Demirspor Kulübü (B) takımı

Masa Tenisi Yerel Ligleri, 12 Mayıs 2013 Pazar günü BÜYÜKLER LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI ile devam edecek.