30 Eylül-06 Ekim 2013 tarihlerindeki “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında Masa Tenisi İl Temsilciliğince 05 Ekim 2013 Cumartesi günü 1999 ve sonrası doğumluların, 06 Ekim 2013 Pazar günü 1998 ve öncesi yıllar doğumluların farklı kategorilerde yarıştığı masa tenisi yarışmaları Aydın Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda yapıldı. Yarışmalara 05 Ekim Cumartesi günü 64 (altmışdört), 06 Ekim 2013 Pazar günü 39 (otuzdokuz) masa tenisi sporcusu katıldı. Yarışmalara katılan sporcuların çekişmeli maçlarını  seyreden veliler ve seyirciler gayet güzel bir turnuva izleme imkanı buldular.  Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk üç dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce madalya verildi.

 Masa Tenisi Turnuvası’nda kategorilerinde ilk üç dereceye girenler;

MİNİK BAYANLAR  (2005-2006-2007 Doğumlular.    Katılım : 10 kişi)

1. Neslihan Kavruk

2. Elifnaz Adana

3. Asya Çağdaş

KÜÇÜK BAYANLAR  (2002-2003-2004 Doğumlular.  Katılım : 16 Kişi)

1. Serra Sudenur Babaoğlu

2. Şeyma Kaya

3. İlayda Toğa     

YILDIZ BAYANLAR  (1999-2000-2001 Doğumlular.  Katılım : 10 Kişi)

1. Senem Kalfa    

2. Hanife Yıldırım

3. Elif Büşra Dönmez

GENÇ BAYANLAR  (1988-1998  Doğumlular.  Katılım : 6 Kişi)

1. Buse Yorgancı

2. Nuray Yamak

3. Zühal Ertürk

***********************

MİNİK ERKEKLER  (2005-2006-2007 Doğumlular.    Katılım : 6 kişi)

1. Emir Baha Sönmez

2. Barış Çerçi

3. Cem Ceylan

KÜÇÜK ERKEKLER   (2002-2003-2004 Doğumlular.  Katılım : 14 Kişi)

1. Selman Batur Melekoğlu

2. Enis Avcı

3.Ahmet Bulut

YILDIZ ERKEKLER (1999-2000-2001 Doğumlular.  Katılım : 8 Kişi)

1. Yunus Kaya    

2. Barış Demiröz

3. Samet Akın

GENÇ ERKEKLER  (1988-1998  Doğumlular.  Katılım : 20 Kişi)

1. Yusuf Keleş

2. Özcan Kayabaş

3. Serkan Kıryar

VETERAN ERKEKLER  (1972 ve öncesi Doğumlular.  Katılım : 3 Kişi)

1. Mehmet Salman

2. Süleyman Aydemir

3. Ümit Kaya

ELİT SPORCULAR (1952-2002 doğumlular.  Katılım : 10 Kişi)

1.Raci Karayiğit

2.Özgür Rahmi Özmen

3.Yahya Sıddık Kalkan

***********************