“24 Kasım  Öğretmenler Günü” kutlamaları kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 5-13 yaş grubunda bulunan (46 kız 79 erkek toplam 125) öğrencilerin katılımı ile 24 Kasım 2013 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonunda masa tenisi turnuvası düzenlendi.
Minik masa tenisçiler öğretmenlerinin öğretmenler günü kutlamalarına masa tenisi etkinliğine katılarak destek verdiler.
5-13 yaş grubunda bulunan öğrencilerden  2008-2007-2006 doğumlu olanlar Minimini Minik Kızlar ve Minimini Minik Erkekler, 2005-2004-2003 doğumlu olanlar Minik Kızlar ve Minik Erkekler 2002-2001-2000 doğumlu olanlar Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler olmak üzere altı farklı kategoride yarıştılar.

İmkansızlıklar için de büyük özverilerle antrenörlük yaparak çocuklarımızın küçük yaşlarda masa tenisi branşında spor yapmalarını sağlayan masa tenisi antrenörlerimiz, Alaaddin Coşkunçay, Sevil Karakaya, Hüseyin Akdeniz, İlkay Köklüce, Fahri Tahnal, Hacı Yıldız ve  İsmail Kalfa’ya Aydın’da masa tenisinin tabanda yayılmasına verdikleri katkılardan dolayı Masa Tenisi İl Temsilcisi olarak teşekkürü bir borç biliyorum.

Kategorilerinde ilk üç dereceye giren öğrenciler ve okudukları okullar şöyle;
 

Minimini Minik Kızlar(2008-20007-2006 Doğumlular  Katılım : 4 kişi)
  1.  Yağmur Demir          Aydın-Merkez        TED EGE Koleji İlkokulu
  2.  Didar Zerrin              Aydın-Merkez        Cumhuriyet İlkokulu
  3.  Sude Sıla Adana       Aydın-Merkez       Ekrem Çiftçi İlkokulu

MİNİK KIZLAR KATEGORİSİNDE (2005-2004-2003 Doğumlular. Katılım : 28 kişi)
    1. Şeyma Kaya            Aydın-Merkez Ticaret Odası İlkokulu
    2. Elsem Nur Kaya      Aydın- Merkez Odası İlkokulu
    3. Hüsnehan Tımar      Köşk Altıeylül Orta Okulu

KÜÇÜK KIZLAR  (2002-2001-2000 Doğumlular.  Katılım : 14 Kişi)
1. Elif Büşra Dönmez     Nazilli Çapahasan Orta Okulu
2. Senem Kalfa              Aydın- Merkez Efeler Orta Okulu
3. Azime Kavas              Aydın- Merkez Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Orta Okulu)
 

MİNİMİNİ MİNİK ERKEKLER  (2008-2007-2006 Doğumlular.    Katılım : 6 kişi)
1.Selim Kerpişçi          Aydın-Merkez        Cumhuriyet İlkokulu     
2.İbrahim Demiröz       Aydın-Merkez        TED EGE Koleji İlkokulu
3. Murat Ali Şen           Aydın-Merkez         Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

MİNİK ERKEKLER  (2005-2004-2003 Doğumlular.    Katılım : 43 kişi)
1. Emir Baha Sönmez    Muğla-Merkez Yönelt Koleji İlkokulu
2. Melih Serbes              Söke Behiye Hanım Orta Okulu
3. Ahmet Bulut               Aydın- Merkez Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Orta Okulu)
 

KÜÇÜK ERKEKLER   (2002-2001-2000 Doğumlular.  Katılım : 30 Kişi)
1. Mehmet Latif Gör       Aydın-Merkez Özel Muzaffer Ancın Orta Okulu
2. Selman Melekoğlu     Aydın-Merkez Özel Muzaffer Ancın Orta Okulu
3. Baha Can                   Aydın-Merkez Işıklı Orta Okulu


Yarışmalar sonunda, Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe, öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerini kutlama adına düzenlenen bu turnuvaya katkı sağlayan herkese teşekkür ederek  kategorilerinde ilk üç dereceye giren öğrencilere madalyalarını verdi.