Birinci devre yarışmaları 22 Şubat 2014 tarihinde oynan “Kulüpler Arası Gençler (Bayan / Erkek) Ligleri”ninin  İkinci devre yarışmaları 27 Nisan 2014 Pazar günü Aydın-Merkez Mimar Sinan Spor Salonu’nda yapıldı. Gençler kategorisinde 1996 ve sonrası yıllar doğumlu masa tenisçiler takımlarda oynadılar.

Genç Bayanlar Liginde birinci devre maçları sonucunda oluşan sıralama ikinci devre maçlarında da değişmezken, Genç Erkekler Liginde kıyasıya mücadeleler oldu. İlk yarı maçlarında as oyuncusu Cem Seçkin Kızıltepe’den yoksun olarak çıkan  Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı  ASTAŞ takımına yenilerek ilk yarıyı ikinci bitirmişti. Söke Belediye Spor (A) takımı etkili oyuncusu Cem Seçkin Kızıltepe ile birlikte ikinci devre yarışmalarını nağmalup olarak tamamladı. İlk yarının lideri ASTAŞ Spor Kulübü takımı ikinci devre maçlarında Söke Belediye Spor (A) takımına yenilmesinin ardından ilk devre sonucunda dördüncü olan Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımına da yenilince ilk devrede birinci olmanın verdiği averajla ligi Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımının ardından ikinci bitirdi. Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımı da üçüncü oldu. Söke Belediye Spor Kulübü, Masa Tenisi Antrenörü Servet Aydın yönetiminde şampiyonluklarına bir şampiyonluk daha eklemiş oldu.  

Erkekler kategorisinde 6 kulübün 7 takımının, Bayanlar kategorisinde 4 kulübün 6 takımının yarıştığı yarışmalar sonucunda ilk üç dereceye giren kulüplerin takımlarına kupa ve sporcularına da madalya verildi.

1. ve 2. devre yarışmaları sonucunda Genç Erkeklerde ve Genç Bayanlarda genel sıralamalar şöyle oluştu;

Genç Erkekler Ligi

  1. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı, (Cem Seçkin Kızıltepe, Hüseyin Özkesici, Bilal Karatay, Ömer Berkay Bozkurt, İsmet Can Anık)
  2. ASTAŞ Spor Kulübü takımı (Özcan Kayabaş, Mehmet Erhan Kutluana, Berkay Karatoprak,Ahmet Can Kuzu)
  3. Muzaffer Ancın Spor Kulübü takımı (Mehmet Latif Gör, Selman Batur Melekoğlu, Tunahan Sert)
  4. Aydın Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü takımı
  5. Nazilli Yıldızgücü Spor Kulübü takımı
  6. Osmanbükü Spor Kulübü takımı
  7. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı

Genç Bayanlar Ligi

1. ASTAŞ Spor Kulübü (A) takımı (Buse Yorgancı, Nuray Yamak, Azime Kavas )

2. Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı,(Dilruba Şahin, Sezer Ay, Cansu Ütük)

3. ASTAŞ Spor Kulübü (B) takımı (Serpil Özçineli, Şeyma Kaya, Eslemnur Kaya)

4. Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı 

5. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü takımıOsmanbükü Spor kulübü (B) takımı

6. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

       Masa Tenisi Yerel Ligleri, 04 Mayıs 2014 Pazar günü 1999 ve sonrası yıllar doğumlu sporcuların yarışabildiği YILDIZLAR LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI ile devam edecek.