19 Ocak 2014 tarihinde Minikler kategorisi yarışmaları ile başlayan 2013-2014 Masa Tenisi Sezonu Kulüpler arası yerel ligleri,  25 Mayıs 2014 Pazar günü Aydın-Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda yapılan Küçükler kategorisi 2. devre yarışmaları ile sona erdi.

Erkeklerde 6, Kadınlarda 5 olmak üzere 11 farklı kategoride iki devreli olarak yapılan liglerde; 57 Erkek takımı 45 Kadın takımları olmak üzere toplam 102 takım yarıştı. Geçen yıl bu sayı 130 idi. Takım sayısındaki bu azalma, çeşitli nedenlerle Kuşadası Amatör Gençlik Spor, 7 Eylül Spor ve Işıklı Demir Spor Kulüplerinin masa tenisi yerel liglerine hiç katılamamaları, Dalama Belediye Spor kulübünün minimum düzeyde katılmış olmasından kaynaklanmaktadır.

1.Devre yarışmaları, 09 Mart 2014 Pazar günü Aydın-Efeler Mimar Sinan Spor salonunda 2001 ve sonrası yıllar doğumlu olan sporculardan oluşan kulüp takımlarının katılımları ile 2. Devre yarışmaları 25 Mayıs 2014 Pazar günü yapılan Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Masa Tenisi Yerel Liglerini ;

Kızlarda ASTAŞ,

Erkeklerde Muzaffer Ancın Spor Kulüpleri takımları şampiyon bitirdiler.

Erkeklerde 8 kulübün 13 takımı,

Kızlarda  9 kulübün 14 takımı yarıştı.

 

Birinci ve ikinci devre yarışmaları sonucunda ERKEKLER’de ve KIZLAR’da sıralamalar şöyle oluştu;

 

ERKEKLER’DE

1. Muzaffer Ancın Spor Kulübü (A) takımı    (Selman Batur melekoğlu,Tunahan Sert,Kerim Kalelioğlu,Ömer Dinç)

2. Zühal Eğitim Gençlik Spor Kulübü takımı (Emir Sivrioğlu,Burak Yazıcı,Mustafa Algan,Bilgehan Gök)

3. Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı      (Bilal Karatay, Koray Yağbastı,Tufan Yerselcan)

4. Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A) takımı

5. Söke Belediye Spor Kulübü (B) takımı

6. Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı

7. Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

8. Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (B) takımı

9. Dalama Belediye  Spor Kulübü takımı

10.Nazilli Belediye Spor Kulübü takımı

11.Muzaffer Ancın Spor Kulübü (B) takımı

12.Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (A) takımı

13.Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (B) takımı

 

KIZLAR’DA

1. ASTAŞ Spor Kulübü takımı                                 (Azime Kavas, Şeyma Kaya,Eslemnur Kaya, İlayda Toğa)

2. Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (A) takımı   (Hüsnehan Tımar, Beyza Kıratlı, Elifnur Uzunkaya)

3. Nazilli Belediye Spor Kulübü (A) takımı              (Büşra Elif Dönmez,Helin Atçılar,Beyza Sude Dönmez)

4. Bozdoğan Belediye Spor Kulübü takımı

5. Söke Belediye Spor Kulübü takımı

6. Osmanbükü Spor Kulübü (A) takımı

7. Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A) takımı

8. Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (B) takımı

9. Yılmaz Spor Kulübü (A) takımı

10.Nazilli Belediye Spor Kulübü (B) takımı

11.Yılmaz Spor Kulübü (B) takımı

12.Dalama Belediye Spor Kulübü takımı

13.Osmanbükü Spor Kulübü (B) takımı

14.Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü (B) takımı