22 Şubat 2015 Pazar günü Yenipazar’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yenipazar Spor Salonunda yapılan Veteran Erkekler Masa Tenisi Ligi 1. Devre yarışmalarında Söke Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi takımı tüm rakiplerini yenerek nağmalup olarak birinci devreyi birinci bitirdi.

Söke Belediye Spor takımının en güçlü rakibi Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü takımı idi. Söke Belediye Spor takımı birinci devrenin son maçında Aydın BŞB Spor takımını 3-1’lik skorla rahat bir şekilde geçerek, birinci devreyi lider olarak bitirdi.

Antrenör Servet Aydın’ın öğrencileri 08 Şubat 2015 Pazar günü yapılan Büyük Erkekler Kategorisinde de (A) takımı birinci, (B) takımı üçüncü, Büyük Bayanlar Kategorisinde de Bayan takımı üçüncü olarak ilk devreleri tamamlamışlardı.

Yerel ligler Söke Belediye Spor Masa Tenisi Antrenörü ve Sporcularına az gelir oldu. Dolayısıyla Söke Belediye Spor Masa Tenisi takımını Ulusal liglerde ilimizi temsil etmesi en büyük arzumuz. Bu amaçla başta kulüp yetkililerinin ve masa tenisi camiası olarak bizlerin maddi manevi desteklerimizi Antrenör Servet Aydın’a vermemiz gerekiyor.

Birinci devre yarışmaları sonucunda Veteran Erkekler Liginde sıralamalar şöyle oluştu;


1.Söke Belediye Spor takımı,             (Servet Aydın, Salih Kızıltepe, Cenk Vardar, Aydın Demiral)
2. Aydın BŞ Belediye Spor takımı,     (İsa Can, Ahmet Akan, Alaaddin Coşkunçay)
3. Bozdoğan Belediye Spor takımı,   (Orhun Örer, Eray Demireriden, Hulki Başaloğlu, Serdar Kalfa)
4. DSİ Spor takım,                                                                                                                                                                                                             5. Yenipazar Gençlerbirliği Belediye Spor takımı,
6. Kuşadası ADASAD Spor takımı,
 

İkinci devre yarışmaları 26 Nisan 2015 Pazar günü yapılacak yarışmalar sonucunda şampiyonlar belli olacak.
Masa Tenisi Yerel Ligleri; 28 Şubat 2015 Cumartesi günü 2000 ve sonraki yıllar doğumlu sporcuların yarışabileceği YILDIZLAR KATEGORİSİ birinci devre yarışmaları ile devam edecek.....