Dünya kadınlar günü kutlamaları kapsamında Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Didim’de yapılan “Ferdi Masa Tenisi Turnuvası” beklenenin üzerinde ilgi görerek 60 masa tenisi yarışmacısının katılımı ile dokuz farklı kategoride yapıldı. Uzun yıllar sonra masa tenisi branşında Didim’de yapılan bu turnuva Didim’de gelecek zamanlarda masa tenisi branşının daha aktif olacağının işaretlerini verdi.

Özellikle 2005 ve sonrası yıllar doğumlu minik erkek ve minik kızlar kategorilerinde yarışan denk güçteki yarışmacıların kendi aralarındaki karşılaşmalar salonda bulunan tüm velilerin seyircilerin ilgisinin o maçlara odaklanmasını sağlayarak zevkli heyecanlı enstantaneler yaşanmasına vesile oldu.

Yarışmalar sonucunda kategorilerinde ilk üç dereceye girenlere madalyalar verildi.

Kategorilerinde ilk Üç dereceye girenler;

Minik Kızlar (2005 ve sonrası doğumlular) Katılım :10 Kişi

1.Doğa Zehra         Valiler İlkokulu                         - Didim   

2.Şemsinur Özek    Mahir Özgürdamar İlkokulu  - Didim  

3.Gizemnur Sügür   Valiler İlkokul                          - Didim  

Küçük Kızlar (2001-2004 Doğumlular) Katılım : 5 Kişi

1.Tuğba Yerselcan            Batı Söke Çimento Orta Okulu - Söke   

2.Sevgi Kandemir              Efeler Orta Okulu   - Didim

3.Hayriye Taşkıran             Efeler Orta Okulu   - Didim   

Genç Kızlar (1997-2000 Doğumlular) Katılım : 3 Kişi

1.Tuğçe Yerselcan   Söke Belediye Spor

2.Tülin Kabakçı         Söke Belediye Spor

3.Zühal Atıcı               Söke Belediye Spor

Büyük Bayanlar ( 1996 ve öncesi Doğumlular) Katılım : 5 Kişi

1.Gülay Efe       -Didim

2.Feray Uysal   -Didim

3.Özlem Demir -Didim

Minik Erkekler (2005 ve sonrası Doğumlular) Katılım : 7 Kişi

1.Kerem Aksoy                 Yönder Koleji       - Didim 

2.Aras Sakallı                   Vakıfbank İlkokulu -Söke 

3.Ramazan Yiğitalp İnal    Mahir Özgürdamar İlkokulu – Didim  

Küçük Erkekler (2001-2004 Doğumlular) Katılım : 16 Kişi

1.Selahattin Berkay Deniz      Behiye Hanım Orta Okulu - Söke

2.Mustafa Efe Yıldırım            Gonca Koleji            – Didim  

3.Emir Doğangün                    Efeler Orta okulu     – Didim   

Genç Erkekler (1997-2000 Doğumlular) Katılım : 5 Kişi

1.Kaplan Vatansever              Efeler Orta Okulu - Didim

2.Aslan Vatansever                 Efeler Orta Okulu - Didim

3.Evin Alper Duranoğlu           Turizm Lisesi        - Didim  

Büyük Erkekler ( 1996 ve öncesi Doğumlular) Katılım : 5 Kişi

1.Aydın Demiral               - Didim  

2.Mehmet Salman           - Efeler

3.Hüseyin Pirlibeylioğlu    -Efeler  

Elit Sporcular ( 2004 ve öncesi Doğumlular) Katılım : 4 Kişi

1.Faruk Akbağ                       - Efeler

2.Zeynel Abidin Coşkunçay   - Didim  

3.Serdar Adıgüzel                  - Didim