TÜM HABERLER
GENÇLİK HAFTASI FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI..!
MEB KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLERİ; “KIZLARDA-MEHMET AKİF ERSOY / ERKEKLERDE-ÖZEL MURAT YILDIRIM OKULLARI” OLDULAR..!
YILDIZLARDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU !
KURULUŞLAR YARIŞMALARINDA İL BİRİNCİSİ “KUŞADASI”..!
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI....
MİNİKLER KATEGORİSİNDE; ERKEKLERDE “SÖKE BELEDİYE” KIZLARDA “GENÇLİK HİZMETLERİ” SPOR KULÜPLERİ TAKIMLARI 2018-2019 SEZONU ŞAMPİYIONLARI…!
VETERAN ERKEKLERDE ŞAMPİYON; “SÖKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TAKIMI” !
BÜYÜKLERDE; “GENÇLİK HİZMETLERİ” ve “NAZİLLİ BELEDİYE” KULÜPLERİNİN TAKIMLARI ŞAMPİYON !
GENÇLER LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI..!
KÜÇÜKLER LİGLERİ 2. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI. KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU..!
KULÜPLER VETERAN ERKEKLER  LİGİ 1. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI !
MEB YILDIZLAR İL BİRİNCİLERİ; “ERKEKLERDE, HACI CELAL OTO ORTAOKULU ve KIZLARDA, MUSTAFA KİRİŞ ORTA OKULU TAKIMLARI” OLDULAR..!
KULÜPLER ARASI YILDIZLAR LİGLERİ 1. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI !
KULÜPLER ARASI BÜYÜKLER  LİGLERİ 1. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI !
KULÜPLER ARASI KÜÇÜKLER LİGLERİ 1. DEVRE YARIŞMALARINDA “YILDIZ SPOR KULÜBÜ” TAKIMLARININ BÜYÜK BAŞARISI…!
MİNİKLER KULÜP YARIŞMALARININ 1. ETABI YAPILDI !
KULÜPLER ARASI GENÇLER LİGLERİ 1. DEVRE YARIŞMALARI SONUÇLARI
MEB GENÇLER (LİSELER) İL BİRİNCİLERİ; “SÖKE ŞEHİT EMRE ACAR CUM. AND. LİSESİ ve ATATÜRK AND. LİSESİ TAKIMLARI” OLDU..!
10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA ETKİNLİĞİ “MASA TENİSİ TURNUVASI” SONUÇLARI
AYDIN’IN KURTULUŞU ETKİNLİĞİ “MASA TENİSİ TURNUVASI” SONUÇLARI
KURUM / KURULUŞLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI ..!
BÜYÜKLER KULÜP MAÇLARI YAPILDI !
KULÜPLER KÜÇÜKLER 2.DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI  !
MEB MİNİKLERDE AYDIN İL BİRİNCİLERİ; KUYUCAK - KURTULUŞ İ.O. ve EFELER M.AKİF ERSOY İ.O. TAKIMLARI !
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI !
ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI ETKİNLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI…!
GENÇLERDE; “SÖKE BELEDİYE” ve “GENÇLİK SPOR” TAKIMLARI ŞAMPİYON !
MİNİKLER LİGLERİNDE; ERKEKLERDE “SÖKE BELEDİYE” KIZLARDA “YILDIZ SPOR” TAKIMLARI ŞAMPİYON..!
“06 NİSAN DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ” ETKİNLİKLE KUTLANDI !
MEB KÜÇÜKLERDE ; HACI CELAL OTO  ve MEHMET AKİF ERSOY Orta Okulları İl Birincileri oldular !
YILDIZLARDA; SÖKE BELEDİYE ve GENÇLİK SPOR TAKIMLARI ŞAMPİYON ..!
VETERANLARDA ŞAMPİYON “SÖKE BELEDİYE SPOR (A) TAKIMI !
MEB YILDIZLARDA; Dr. Fevzi Mürüvvet  ve Söke Behiye Hanım Orta Okulları İl Birinciliklerini aldılar !
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE 1. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI ..!
KULÜPLER GENÇLER KATEGORİSİ YARIŞMALARI YAPILDI !
KULÜPLER KÜÇÜKLER 1.DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI  !
BÜYÜKLER KULÜP MAÇLARI YAPILDI !
VETERAN KULÜP YARIŞMALARI YAPILDI !
MASA TENİSİ MİNİKLER KULÜP YARIŞMALARI !
BÜYÜKLER FERDİ SEÇMELERİ YARIŞMALARI !
MEB GENÇLER (LİSELER) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA “TED EGE KOLEJİ” ve “ATATÜRK ANADOLU” YİNE ŞAMPİYON ..!
HER YAŞ GRUBU “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” TURNUVASINDA YARIŞTI …!
ŞAMPİYONUN ADI: “AYDIN DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (A) TAKIMI” … !
2003 VE SONRASI DOĞUMLULAR MASADA  RAKETLERİNİ KONUŞTURDULAR !
İLİMİZDEKİ 2017-2018 SEZONU TURNUVALARI START ALDI..!
MEB MİNİKLERDE; KIZLARDA,   Efeler- Mehmet Akif Ersoy ERKEKLERDE,  Söke-Vakıfbank İlkokulu ŞAMPİYON oldular !
AYDIN MASA TENİSİ CAMİASI ERKAN ŞAHİN’İ 4. KEZ ANDI  !
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASINA İLGİ AZDI  !
SÖKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ; GENÇLERDE (1) BİRİNCİLİK, (2) ÜÇÜNCÜLÜK ALARAK BAŞARILARINA BAŞARILAR KATMAYA DEVAM ETTİ.. !
KÜÇÜKLERDE ŞAMPİYONLAR; YIDIZ SPOR ve GENÇLİK SPOR takımları..!
ŞAMPİYONLAR; Söke Belediye ve Nazilli Belediye takımları ….!
GENÇLERDE KATILIM AZ OLDU.. !
 MİNİKLERDE KUPALAR ve MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU !
KURUMLAR ERKEKLER LİGİ ŞAMPİYONU “DSİ 21. Bölge Müdürlüğü TAKIMI” oldu !
“DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ” KUTLAMASI ETKİNLİĞİNE İLGİ BÜYÜK OLDU..!
KÜÇÜKLERDE; GENÇLİK HİZMETLERİ takımları LİDER….!
MEB KÜÇÜKLERDE ; “DR. FEVZİ MÜRÜVVET ve MEHMET AKİF ERSOY TAKIMLARI” İL BİRİNCİLERİ OLDULAR..!
KURULUŞLAR LİGİ 1. ETAP YARIŞMALARI SONUCUNDA DÖRT TAKIM BAŞABAŞ...!
İlk yarı liderleri; Söke Belediye ve Nazilli Belediye takımları ….!
YEREL LİGLER MİNİKLERLE BAŞLADI !
MEB MASA TENİSİ GENÇLERDE (LİSELERDE) TED EGE KOLEJİ ve ATATÜRK ANADOLU ŞAMPİYON ..!
MEB YILDIZLARDA; Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu damgası…
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI TURNUVASI YAPILDI !
ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANISINA YAPILAN TURNUVAYA İLGİ ÇOK BÜYÜK OLDU !
CUMHURİYET KUPASI TURNUVASINA KUŞADASI DAMGASINI VURDU !
EFELER ELLERİNE RAKETLERİNİ ALIP MASAYA KARŞILIKLI GEÇTİLER !
MASA TENİSİ YEREL LİGLERİ SONA ERDİ !
2015-2016 SEZONU BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE; ERKEKLERDE - AYDIN BŞB,  BAYANLARDA - NAZİLLİ BELEDİYE SPOR  KULÜBLERİNİN TAKIMLARI ŞAMPİYON OLDULAR !
KÜÇÜKLERDE ŞAMPİYONLAR; Gençlik Spor ve ASTAŞ takımları ..!
AYDIN MASA TENİSİ CAMİASI ERKAN ŞAHİN’İ 3. KEZ ANDI  !
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASINDA NAZİLLİ DAMGASI !
MEB MİNİKLERDE; İL BİRİNCİLERİ DEĞİŞMEDİ  !
VETERANLARDA AYDIN BŞ.BELEDİYE şampiyon…!
23 Nisan Bayramı Masa Tenisi Şenliğine Rekor Katılım ..!
MEB KÜÇÜKLERDE İL BİRİNCİLERİ; “DR. FEVZİ MÜRÜVVET ve SINIRTEKE ORTAOKULU TAKIMLARI” OLDU..!
KURUMLAR LİGLERİNDE KADINLARDA 6; ERKEKLERDE 22 TAKIM YARIŞTI !
GENÇLER LİGLERİ ŞAMPİYONLARI; ASTAŞ ve GENÇLİK SPOR TAKIMLARI…!
VETERAN ERKEK LİGİ LİDERİ ABŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TAKIMI !
MİNİKLERDE zirvede; YILDIZ SPOR ve KARPUZLU BELEDİYE SPOR ..!
KÜÇÜKLER 1. DEVREDE; ERKEKLERDE “GENÇLİK HİZMETLERİ ” BAYANLARDA  “ASTAŞ” LİDER..!
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE 1. DEVREYİ;  GENÇLİK HİZMETLERİ (A) ve ASTAŞ (A) takımları lider bitirdiler..!
BÜYÜK BAYAN KATEGORİSİNDE LİDER; NAZİLLİ BELEDİYE SPOR !
MÜESSESELER LİGLERİ DEVAM EDİYOR !
MEB YILDIZLARDA; Erkekler Şampiyonu; Muzaffer Ancın, Kızlar Şampiyonu; Sınırteke Ortaokulu
MÜESSESELER LİGİNE ERKEKLERDE 22 TAKIM KATILDI !
BÜYÜK ERKEK KATEGORİSİNDE; 1. DEVRENİN LİDERİ DSİ SPOR KULÜBÜ (A) TAKIMI !
MİNİKLERDEN SONRA GENÇLER SAHADAYDI !
MASA TENİSİ YEREL LİGLERİ MİNİKLERLE BAŞLADI !
MEB GENÇLER (LİSELER) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA ŞAMPİYONLAR YENİ ..!
“Altı yaşındaki Minik Masa Tenisçiler ÖĞRETMENLERİ İÇİN yarıştılar !
“ATATÜRK’Ü ANMA TURNUVASI”COŞKULUYDU .
CUMHURİYET KUPASININ ŞAMPİYONU “NAZİLLİ ZÜHAL EĞİTİM A.Ş.”
2015-2016 MASA TENİSİ SEZONU FAALİYETLERİ 03 EKİM 2015 CUMARTESİ START ALDI !
MASA TENİSİ YEREL LİGLERİ SONA ERDİ !
KÜÇÜKLERDE ŞAMPİYONLAR; Muzaffer ANCIN ve ASTAŞ takımları ..!
DALAMA ORTAOKULU MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI..!
ERKAN ŞAHİN; Seni unutmayacağız !
MEB MİNİKLERDE İL BİRİNCİLERİ; Karpuzlu-Tekeler ve Efeler-Mehmet Akif Ersoy İlkokulları..!
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASINDA RAKETLER KONUŞTU !
2014-2015 SEZONU BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE;ERKEKLERDE SÖKE BELEDİYE,BAYANLARDA AYDIN BŞB SPOR KULÜBLERİNİN TAKIMLARI ŞAMPİYONU OLDULAR !
AYDIN BŞ.BELEDİYE Veteran takımı şampiyon…!
Dr.Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu Ortaokulu MEB Küçükler Masa Tenisinde; Kızlarda Türkiye Dördüncüsü, Erkeklerde Türkiye Altıncısı…..!
Minik Masa Tenisçiler; 23 Nisan Bayramı Şenliğine coşku kattılar ..!
GENÇLER LİGLERİ ŞAMPİYONLARI; AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ve MUZAFFER ANCIN  takımları…!
KURULUŞLARDA AYDIN ŞAMPİYONU AYDIN FEN LİSESİ ..!
MİNİK BAYANLARDA KARPUZLU-TEKELER İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞAMPİYON..!
SERVET AYDIN’IN ÖĞRENCİLERİ GENÇLERDE’DE ZİRVEDE…!
MEB YILDIZLARDA; Şampiyon; Muzaffer Ancın, Şampiyon; Sandıklı Nazmi Topçuoğlu..!
“8 mart dünya kadınlar günü kutlamaları Ferdi Masa Tenisi Turnuvası “ DİDİM’de yapıldı ..!
KÜÇÜKLER 1. DEVREDE; ERKEKLERDE “ANCIN” KIZLARDA “ASTAŞ” LİDER..!
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE 1. DEVREYİ;  ZÜHAL EĞİTİM ve ASTAŞ takımları lider bitirdiler..!
Yerelde Masa Tenisinde başarının Adı; Servet Aydın ve Söke Belediye Spor ..!
BÜYÜKLER KATEGORİSİNİN ZİRVESİNDE; SÖKE BELEDİYE ve AYDIN B.Ş. BELEDİYE VAR !
2015 YILI MASA TENİSİ YEREL LİGLERİ MİNİKLER KATEGORİSİ İLE BAŞLADI !
AYDINLI MASA TENİSÇİLER “SÖKE ROTARY SELİM TANMAN ANISINA TURNUVASINDA” BULUŞTULAR..!
MEB GENÇLER (LİSELER) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI..!
“BU ÇOCUKLARIMIZ” MASA TENİSİNE HAZIRLIK SINIFI ve İLKOKUL 1. SINIFTA İKEN BAŞLADILAR !
“ATATÜRK’Ü ANMA TURNUVASI YENİ YARIŞMACILARLA YAPILDI”
CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI ŞAMPİYONU “NAZİLLİ ZÜHAL EĞİTİM A.Ş. TAKIMI”
MİNİMİNİ MİNİK MASA TENİSÇİLER (2007-2008 Doğumlular) SEYREDENLERİ ŞAŞIRTTILAR …!
AYDIN'IN KURTULUŞ GÜNÜ TURNUVASI İLE 2014-2015 MASA TENİSİ SEZONU BAŞLADI...!
MASA TENİSİ YEREL LİGLERİ SONA ERDİ !
MEB MİNİKLERDE TİCARET ODASI İLKOKULU DAMGASI..!
YILDIZ ERKEKLERDE SÖKE BELEDİYE DAMGASI…!
ERKAN ŞAHİN; Seni Unutmadık ! Unutmayacağız !
VETERAN ERKEK LİGİ ŞAMPİYONU; AYDIN BELEDİYE…!
GENÇLER LİGLERİ ŞAMPİYONLARI ASTAŞ ve SÖKE BELEDİYE  takımları…!
Minik Masa Tenisçiler; Mimar Sinan Spor Salonunda 23 Nisan Bayramı Şenliği yarattılar, yaşadılar, yaşattılar..!
BÜYÜKLERDE ŞAMPİYONLAR; SÖKE BELEDİYE ve ASTAŞ TAKIMLARI !
MEB KÜÇÜKLER İL ŞAMPİYONLARI; GAZİPAŞA ve MUZAFFER ANCIN ORTA OKULLARI…!
MİNİKLER KUPALARINI ALDILAR !
KÜÇÜKLERDE; ASTAŞ SPOR ve MUZAFFER ANCIN İLK YARILARI LİDER BİTİRDİLER..!
VETERAN ERKEKLERDE AYDIN BELEDİYE ZİRVEYİ BIRAKMIYOR !
Şampiyon,KILIÇ AİLESİ TAKIMI !
GENÇLERDE; ASTAŞ DAMGASI..!
MEB YILDIZLARDA; MUZAFFER ANCIN, CEMAL GÜRBÜZATİK İL BİRİNCİSİLER !
BÜYÜK ERKEKLERDE ; SÖKE BELEDİYE /////// BÜYÜK BAYANLARDA;  ASTAŞ LİDER  !
YILDIZLARDA; SÖKE ve NAZİLLİ Belediye Spor takımları ZİRVEDE..!
2014 YEREL LİGLERİ BAŞLADI !
MEB GENÇLER (LİSELER ARASI) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI  !
7. GÜZELHİSAR ROTARY TURNUVASI  YAPILDI !
ÖĞRETMENLER GÜNÜ TURNUVASI ADETA BİR ŞÖLEN GİBİYDİ  !
“ATATÜRK’Ü ANMA TURNUVASINA”  YARIŞMACI OLARAK KATILAN MİNİKLERE  BAKIN !
CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI  ŞAMPİYONU GHSİM ..!
MASA TENİSCİLER 2 GÜN ZEVKLİ YARIŞMALAR YAPTILAR !
2013-2014 SEZONU 07 EYLÜL TURNUVASI İLE BAŞLADI !
KÜÇÜKLER; Bayanlarda ASTAŞ (A) ►◄ Erkeklerde MUZAFFER ANCIN takımları ŞAMPİYON oldular…!
BÜYÜK BAYANLAR YEREL LİGİNİN ŞAMPİYONU IŞIKLI DEMİRSPOR (A) TAKIMI..!
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI !
MİNİKLER, OKULLARI ADINA RAKET SALLADILAR …!
SÖKE BELEDİYE ŞAMPİYON…..!
YILDIZLARIN ŞAMPİYONLARI;  IŞIKLI (A) ve MUZAFFER ANCIN TAKIMLARI..!
Muzaffer Ancın Masa Tenisi Yıldız Erkek Takımı MEB Yıldızlar Türkiye 5.’si oldu.
7-13 YAŞLARINDAKİ 223 ÇOCUĞUMUZ ULUSAL EGEMENLİK TURNUVASINDA BULUŞTU..!
MASA TENİSİ MİNİKLERDE KÖŞK BELEDİYE DOĞAN SPOR DAMGASI  !
Özel Muzaffer Ancın KÜÇÜK ERKEK ve Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu KÜÇÜK KIZ TAKIMLARIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA !
MASA TENİSİ VETERAN ERKEKLER LİGİNDE ŞAMPİYON; AYDIN BELEDİYE SPORGÜCÜ KULÜBÜ TAKIMI !
GENÇ BAYANLARDA ASTAŞ,     GENÇ ERKEKLERDE SÖKE BELEDİYE (A) TAKIMLARI ŞAMPİYON OLDULAR..!
SÖKE ROTARY KULÜBÜ MASA TENİSİ TURNUVASINA İLGİ ÇOK YOĞUN OLDU..!
MEB KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE; Kızlarda- Dr. Fevzi Mürüvvet Uğuroğlu ////// Erkeklerde-Özel Muzaffer Ancın İL BİRİNCİLİKLERİNİ aldılar.
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE İLK YARIYI; KIZLARDA; IŞIKLI DEMİRSPOR, ERKEKLERDE; MUZAFFER ANCIN SPOR KULÜPLERİNİN TAKIMLARI LİDER BİTİRDİLER..!
Özel Muzaffer Ancın YILDIZ ERKEK TAKIMI Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
KÜÇÜKLERDE (2000 ve sonrası doğumlular); ASTAŞ Spor ve Muzaffer Ancın Spor Takımları 1. Devreleri LİDER bitirdiler..!
ŞAMPİYON, KIZILTEPE AİLESİ TAKIMI !
Aydın Öğretmenleriyle Aydınlanıyor
MEB YILDIZLAR Kategorisinde; KIZLARDA, Kuşadası 7 Eylül ;  ERKEKLEREDE, Özel Muzaffer Ancın Okulları Birinci Oldu..!
BÜYÜKLERDE; 1. DEVRELERİN LİDERLERİ- IŞIKLI DEMİRSPOR ve SÖKE BELEDİYE SPOR takımları  !
GENÇ ERKEKLERDE ; SÖKE BELEDİYE SPOR (A) GENÇ KIZLARDA DA ; IŞIKLI DEMİR SPOR (A) İlk yarıyı lider bitirdi..!
MİNİK KIZLARDA;  KÖŞK BELEDİYE   /   MİNİK ERKEKLERDE; YENİPAZAR BELEDİYE ..!
2012-2013 Sezonu Masa Tenisi Mahalli Ligleri Veteran ErkeklerKategorisi ile başladı. !
TED EGE KOLEJİ MASA TENİSİ TURNUVASINA yoğun katılım oldu..!
MEB LİSELER MASA TENİSİ İL BİRİNCİLERİ …KIZLARDA Germencik Anadolu Lisesi /  ERKEKLERDE  Söke Anadolu Öğretmen Lisesi ..!
GÜZELHİSAR ROTARY GELENEKSEL 6. TURNUVASI YAPILDI  !
ÖĞRENCİLER; ÖĞRETMENLERİNİN GÜNLERİNİ KUTLAMA ADINA, MASA TENİSİ TURNUVASINDA BULUŞTULAR !
KATILIMI SINIRLAMAK ŞART OLDU !
KURUM / KURULUŞLAR YARIŞMALARI YAPILDI ..!
MASA TENİSİ 2012-2013 SEZONU YARIŞMALARINI IŞIKLI MUĞTARLIĞI BAŞLATTI ..!
SEZON BAŞI ÜST SEVİYE SPORCULAR TOPLU ÇALIŞMAYA ALINDI ..!
İLİMİZDE MASA TENİSİ ANTRENÖR SEMİNERİ YAPILDI ..!
Küçük Kızlarda ŞAMPİYON ; BOZDOĞAN BELEDİYE  SPOR,   Küçük Erkeklerde ŞAMPİYON; MUZAFFER ANCIN SPOR KULÜBÜ takımları oldular..!
GENÇLİK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI !
MASA TENİSİ “MEB YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI”   İLİMİZDE YAPILDI !
YILDIZLAR LİGLERİ DE SONA ERDİ . ERKEKLERDE, SÖKE BELEDİYE-----BAYANLARDA OSMANBÜKÜ SPOR KULÜPLERİ TAKIMLARI ŞAMPİYON OLDULAR !
Söke Belediye Spor Kulübü Takımı
Büyük Bayanlar Ligini Osmanbükü Spor Kulübü takımı, Büyük Erkekler Ligini Söke Belediye Spor Kulübü (A) takımı ŞAMPİYON olarak bitirdi.
KATILIMCI SAYISINDA YENİ BİR REKOR !     “Ulusal Egemenlik Haftası Masa Tenisi Turnuvası” yapıldı.
BAŞARILI OLMANIN TEMEL ŞARTI; ÇALIŞMALARA MÜMKÜN OLAN EN ERKEN YAŞTA BAŞLAMAKTIR !
MASA TENİSİ  GENÇLER KATEGORİSİNDE; ERKEKLERDE - SÖKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜNÜN (A) TAKIMI, BAYANLARDA – OSMANBÜKÜ SPOR KULÜBÜNÜN TAKIMI ŞAMPİYON OLDULAR !
MİNİK KIZLAR LİGİ ŞAMPİYONU; SÖKE BELEDİYE SPOR                 MİNİK ERKEKLER LİGİ ŞAMPİYONU; YENİPAZAR GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYE SPOR
Veteran Erkekte, AYDIN BELEDİYE        Büyük Bayanda, OSMANBÜKÜ takımları ilk yarıları lider bitirdiler !
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE İLK YARIYI, KIZLARDA; OSMANBÜKÜ  SPOR, ERKEKLERDE; SÖKE BELEDİYE SPOR LİDER BİTİRDİLER..!
Masa Tenisi Aileler Yarışıyor Turnuvasının Şampiyonu TAŞKIN AİLESİ TAKIMI oldu..
KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE; KIZLARDA BOZDOĞAN BEL.SPOR TAKIMI, ERKEKLERDE MUZAFFER ANCIN SPOR TAKIMI BİRİNCİ OLDULAR !
IŞIKLI DEMİRSPOR SON ŞAMPİYONU YENDİ..!
ERKEKLERDE; YENİPAZAR GENÇLERBİRLİĞİ...!    KIZLARDA SÖKE BELEDİYE...!
BÜYÜK ERKEKLER YEREL LİGİ 1. DEVRE YARIŞMALARI YAPILDI…!
MEB LİSELERDE; 1.SÖKE AND. ÖĞR. LİS.  2. SÜLEYMAN DEMİREL AND.LİS. 3.AYDIN EFELER LİS.
MEB YILDIZLARDA İL ŞAMPİYONLARI; ERKEKLERDE, NAZİLLİ ÖZEL AYDINLIK İ.O.  /  KIZLARDA , IŞIKLI İ.O.
MEB KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI...
GELENEKSEL 5. GÜZELHİSAR ROTARY TURNUVASI YAPILDI
 Veteran Erkekler (1967 ve daha öncesi doğumlu olanlar) Masa Tenisi Mahalli Ligi 1. Devre yarışmaları yapıldı.
Anne-Babaların dikkatine !
Kulüpler Arası Masa Tenisi Minikler Ligleri Erkeklerde 12, Bayanlarda 8 kulüp takımlarının katılımları ile başladı.
ŞAMPİYONUN ADI: Emine - Servet Aydın Ailesi Masa Tenisi Takımı.
 Gençler İl Birinciliği Yarışmaları 21 Aralık 2008 Pazar günü yapıldı.
Minik Masa Tenisçiler Forum Aydın Alışveriş ve Yaşam Merkezinde İzleyenleri Büyülediler.
 “ATATÜRK’Ü ANMA MASA TENİSİ TURNUVASI”NIN Şampiyonu AYDIN MASA TENİSİ YAYGINLAŞTIRMA ve GELİŞTİRME DERNEĞİ Masa Tenisi Takımı oldu.